ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Πολυεθνική στη Θεσσαλονίκη αναζητά άμεσα Προσωπικό

Πολυεθνική που δραστηριοποιείται στο χώρο του Κινηματογράφου αναζητά άμεσα Προσωπικό στη Θεσσαλονίκη.

Συγκεκριμένα ζητούνται άμεσα άτομα για να στελεχώσουν τις παρακάτω θέσεις: Cinema Manager Assistant, Operator (IT),  Ταμίες / Πωλητές (Box office / Food court), Ταξιθέτες, Φοιτητές για μερική απασχόληση.

Οι συνεντεύξεις θα πραγματοποιηθούν στη Θεσσαλονίκη από 11 - 13 Μαϊου 2015.

Δείτε αναλυτικά τις Θέσεις Εργασίας

Cinema Manager Assistant
-  Operator (IT)
-  Ταμίες / Πωλητές (Box office / Food court)
-  Ταξιθέτες
-  Φοιτητές για μερική απασχόληση

Για να στείλετε το Βιογραφικό σας παρακαλώ δημιουργήστε τον προσωπικό σας λογαριασμό (Δωρεάν) στο Jobfind.gr πατώντας εδώ. Όταν ολοκληρώσετε τον λογαριασμό σας επιλέξτε τις Θέσεις Εργασίας που σας ενδιαφέρουν και πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού".