ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ

Η Εθνική Ασφαλιστική βρίσκεται  την περίοδο αυτή  σε μια συνεχή προσπάθεια ανάπτυξης των γραφείων της ,Kαβάλας -Ξάνθης-Δράμας-Κομοτηνής, με αναζήτηση νέων συνεργατών για να καλύψουν αυτές τις ανάγκες.

Άτομα που πιστεύουν στις προσωπικές τους ικανότητες χαρτογραφώντας τη δική τους πορεία χωρίς να κωλύονται στις προκλήσεις, κοινωνικά, δραστήρια με εξαιρετικούς στόχους και όνειρα. Εκτός από την μονιμότητα της θέσης  προσφέρουμε ,επίσης ,ιδιαίτερη προοπτική καριέρας και σημαντικές αμοιβές.

Τηλέφωνο επικοινωνίας :2510621230-2510621236, 6975900069Email : ea.thessaloniki8849@ethniki-asfalistiki.gr