ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
Προσφορά εργασίας για το νοσοκομείο Hillingdon of London.
Η εταιρεία CPL  Healthcare  θέλει να διοργανώσει μια  παρουσίαση με θέμα: Εργασία σε Δημόσια  νοσοκομεία του Ηνωμένου Βασιλείου η οποία θα απευθύνεται σε φοιτητές Νοσηλευτικής που σύντομα ολοκληρώνουν τις σπουδές τους, καθώς επίσης και απόφοιτους της Νοσηλευτικής οι οποίοι επιθυμούν να εργαστούν σε δημόσια NHS νοσοκομεία του Ηνωμένου Βασιλείου. Γνωρίζοντας το επίπεδο γνώσεων των νοσηλευτών στην Ελλάδα, την πολύ καλή γνώση αγγλικών αλλά και το ενδιαφέρον και αγάπη προς το λειτούργημά τους,θέλουμε να πραγματοποιησουμε  παρουσίαση η οποία θα ενημερώνει για  την  ζωή στο Ηνωμένο Βασίλειο τις προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης  το Εθνικό σύστημα υγείας ,την προετοιμασία για τις συνεντέυξεις και όλα οσα χρειάζονται να γνωρίζουν για την διαδικασία μετάβασης τους στην Αγγλία.
Τα Νοσοκομεία που θα έρθουν στην Ελλάδα για την πρόσληψη νοσηλεύτων ειναι .
St George University Hospital, Cambridge Hospital , Royal Davon&Exeter Hospital, East Kent Hospital ,Hillingdon Hospital Of London ,Kingston Hospital Of London
Σκοπός  είναι να δώσουμε την δυνατότητα στους απόφοιτους νοσηλευτές να έρθουν σε επαφή με τους εκπροσώπους των νοσοκομείων  να συνομιλήσουν με τους ιθύνοντες του ιδρύματος και να διαπραγματευτούν ενδεχόμενη συνεργασία και άμεση πρόσληψη.
Sonia Tzaferi | International Recruiter  | CPL Healthcare
Direct Dial +353 14825438 | Email: sonia.tzaferi@cplhealthcare.com
Cpl Healthcare, 2nd Floor, 49 St. Stephen's Green East, Dublin 2
Cpl Healthcare/NurseFindersUK, Hamilton House, Mabledon Place, Bloomsbury, London WC1H 9BB